Obnova.Krumlov.cz
... obnova občanské společnosti v Českém Krumlově
  Naposledy aktualizováno: Komunitní projektové centrum Č.Krumlov ~ - Správní rady
O projektu
  ÚVOD
  CÍLE, AKTIVITY
  ROZPOČET
  REALIZACE
  VÝSLEDKY
   - Strategie obnovy
   - Nové projekty
   - Mediální výstupy
   - Další výstupy
   - Tištěný zpravodaj
   - Veřejné jednání
   - Internet
  NÁVAZNOST
  UDRŽITELNOST
  ZPĚTNÁ VAZBA
  O nás
  English Summary
Komunitní projektové centrum Č.Krumlov
Rozvoj města
Galerie
  Diskuse

Chcete-li dostávat
informace o aktualizaci,
vyplňte svou adresu níže:MAPA WWW-STRÁNEK

Základní informace o projektu Pomoc a obnova Českokrumlovsku po záplavách jsou právě na těchto stránkách, tedy Obnova.Krumlov.cz.


Demokracie.Krumlov

Řada přímo souvisejících projektových aktivit, které jsou směřovány do Českého Krumlova a jeho okolí, je k dispozici také na serveru Demokracie.Krumlov.cz.


Zpravodaj.Krumlov

Základní informace pro občany města dále poskytujeme na adrese Zpravodaj.Krumlov.cz, která obsahuje elektronickou verzi tištěného periodika ZPRAVODAJ.KRUMLOV.CZ. Na této elektronické verzi jsou však některé články navíc, případně jsou prezentovány v delším rozsahu. Kromě toho na elektronické verzi průběžně odstraňujeme články, které již pozbyly svou aktuálnost.


Strategie.Krumlov

Informace o strategickém plánování a souvisejícím Akčním plánu rozvoje města jsou českokrumlovské veřejnosti prezentovány na serveru Strategie.Krumlov.cz, který vznikl jako výsledek partnerské spolupráce s Městkým úřadem Český Krumlov.
Tento server má však i svou neveřejnou část, kterou najdete na adrese Strategie.Krumlov.cz/Admin. Neveřejná část obsahuje základní groupware pro vnitřní potřeby strategického týmu a jednotlivých pracovních skupin městské strategie a pro řádný přístup musíte mít přiděleno uživatelské jméno a heslo. Přidělení schvaluje výhradně strategický tým Města či vedoucí jednotlivých pracovních skupin.
Pro představu případných zájemců o to, jak funguje tato neveřejná vnitřní komunikační platforma strategického plánování, je možné navštívit demo-verzi této platformy, a to na adrese Demo.Strategie.Krumlov.cz, přístupové jméno je "demo", přístupové heslo také "demo". Stručný manuál pro používání vnitřní komunikační platformy je možné najít ZDE ve formátu MS Word (44kB).


LATRAN.CZ

Informace, které jsou určeny pro zájemce z jiných míst než je Český Krumlov a jeho okolí, prezentujeme na serveru www.latran.cz.


Autor webu

Laskavým tvůrcem všech našich aplikací na webu je firma WebApplications.