Obnova.Krumlov.cz
... obnova občanské společnosti v Českém Krumlově
  Naposledy aktualizováno: Komunitní projektové centrum Č.Krumlov ~ - Správní rady
O projektu
Komunitní projektové centrum Č.Krumlov
Rozvoj města
Galerie
  Úvod
   - Petr Fidrich
   - Vladimír Kafka
   - Tomáš Zunt
  Další výtvarníci
  Diskuse

Chcete-li dostávat
informace o aktualizaci,
vyplňte svou adresu níže:


VIRTUÁLNÍ GALERIE

Tato galerie vznikla jako součást projektu Pomoc a obnova Českokrumlovsku po záplavách a odráží potřebu přispět k rozvoji města Českého Krumlova jakožto kulturního centra.

Základem kultury každého místa jsou tvůrci, kteří v něm žijí. V Českém Krumlově žije a působí řada umělců, o nichž nezřídka občané Krumlova vědí méně, než lidé odjinud.

Posláním této pilotní galerie je poskytnout umělcům, ve městě žijícím, prostor pro základní představení sebe či svých děl. Každému umělci nabízíme jednu stránku, na kterou si může umístit, co chce a jak chce. Obsah stránek je možné kdykoliv velmi snadno měnit, doplňovat další díla, atp. V případě zájmu můžeme z vystavených děl také uspořádat tématickou výstavu. Umíme však poskytnout jen virtuální prostor: fyzickou galerii pro podobné účely provozuje například Městský úřad Český Krumlov (kontakt, podmínky a plán aktivit poskytne paní A. Marvanová, Městský úřad Český Krumlov, tel. 380 766 314, 380 766 345, e-mail alena.marvanova@mu.ckrumlov.cz). Ilustrační fotografie vpravo zachycuje moment z výstavy Miroslava Rabocha, která proběhla v Městské galerii v srpnu 2003 (foto Jana Zuziaková).
Pravidla využití virtuální galerie:

Galerii může využít kdokoliv, kdo se cítí být umělcem, má co ukázat a působí či žije ve městě nebo okolí. Stránky vytváříme v jednoduchém redakčním rozhraní, a proto má grafika jistá omezení: vysvětlíme při osobním jednání. Řazení jmen v seznamu na liště vlevo se řídí abecedním pořadím (příjmení).